Riola punon për largimin e Donnarummas, përplaset keq me drejtuesit
Agjenti Mino Raiola sipas raportimeve tw fundit thuhet se ka pasur një bisedë jo të këndshme me shefat e Milanit në lidhje me Gianluigi Donnarumma.

Rossonerët janw tw vendosur pwr ta mbajtur me çdo kusht 18-vjeçarin, mirëpo përfaqësuesi i tij ka tjera qëllime – bënë të ditur calciomercato.com.

Real Madridi, Paris Saint-Germaini dhe Juventusi kanë shprehur interesim për portierin që pritet ta zë vendin e legjendës Gianluigi Buffon te përfaqësuesja e Italisë./albeu.com/

Shtuar më 11/01/2018, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori