Rivaliteti Inter-Juventus transferohet jashtë fushës, Oriana sfidon Wanda-n (FOTO LAJM)

Rivaliteti Inter-Juventus nuk është vetëm në fushën e lojës, por edhe në mediat online dhe rrjetet sociale.

Wanda, bashkëshortja e Icardit është "sfiduar" në Instagram nga bashkëshortja e Paulo Dybala-s, Oriana Sabatini.

Fotot e saj nuk kanë nevojë për koment. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori