Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Robben: Dua Championsin e dytë
Pëlqej
Arjen Robben dëshiron ta fitojë edhe një trofe Champions League me Bayern Munichun.

Holandezi shënoi golin e fitores në finalen e sezonit 2013/2014 kundër Borussia Dortmundit (2-1), ndërsa në edicionin e ri dëshiron ta fitojë përsëri trofeun më prestigjioz të futbollit evropian.

“Padyshim që dua ta fitoj prapë. Dua të arrij gjëra të mëdha me Bayernin”.

Objektivi im është që ta fitoj sërish Championsin. Objektivi im më i madh është që ta fitoj për herë të dytë në karrierën time”.

“Shpresoj të jem në formë si në sezonin e kaluar, në mënyrë që të përmirësohem në disa aspekte”, citon Kicker fjalët e 30-vjeçarit.
Shtuar më 04/08/2014, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori