Robben: Kam ende për t’i dhënë Bayernit
Pëlqej
Sulmuesi i skuadrës së Bayern Mynih, Arjen Robben ka theksuar se aid he Riberi janë ende të vlefshëm për skuadrën bavareze. 34 vjeçari ka luajtur në 10 takime në këtë sezon ku ka shënuar 3 gola.

34-vjeç nuk është shumë i vjetër, ne kemi një personalitet dhe një mendim që mund t’i ndikojë klubit. Nuk mund të konsiderohet një lojtar shumë i vjetër, ai mund të jetë ose i mirë ose i keq”, tha Robben. /albeu.com/

Shtuar më 18/10/2018, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori