Robben tallet me PSG: Paratë nuk shënojnë gola
Pëlqej
Ylli i Bayern Munichut, Arjen Robben e ka pranuar se PSG ka para dhe ka shpenzuar më shumë se sa Bayern Munich, por insiston se paratë nuk shënojnë gola.

Ai tha se gola shënojnë vetëm lojtarët kualitativ dhe paraqitja e mirë e skuadrës.

“PSG ka shpenzuar më shumë para se ne, por paratë nuk shënojnë gola, kualiteti në fushë shënon gola, skuadrat e mira shënojnë gola”, tha Robben para ndeshjes me PSG.

“Gjëja më e rëndësishme është paraqitja e skuadrës, jo fokusimi në lojtarë të veçantë”. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2017, ora 18:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori