Robben: U detyrova te largohem nga Reali
Albeu.com
Bayern Munichu është pranë transferimit të anësorit të Real Madridit, Arjen Robben, për shumën prej 25 milionë eurosh. “Nuk doja të largohem, por skuadra dëshironte të më shesë. Ka pasur shumë gënjeshtra, por në fund mua ...... më duhet të vendos se çfarë është më mirë për mua, sepse unë dua të luaj dhe t’u tregoj të gjithëve se çfarë futbollisti jam”.

“Sido që të jetë ndjehem mirë për interesimin e Bayernit”, është cituar Robben nga “Marca”.

Shumë shpejt pritet të bëhet konfirmimi zyrtarë i transferimit të dy holandezëve: Arjen Robben te Bayerni, ndërsa Wesley Sneijder tek Interi.
Shtuar më 28/08/2009, ora 01:12
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori