Robert Lewandowski kërkohet nga Chelsea
Pëlqej
Sipas gazetës britanike Daily Telegraph, sulmuesi i Bayern Munich Robert Lewandowski është duke u kërkuar nga Chelsea.

Sulmuesi polak thuhet se ka dëshirë që të këtë sfida të reja, jashtë Gjermanisë, me Blutë që janë duke kërkuar sulmues për këtë pozitë.

Londinezët nuk janë të mirë në sulm me Alavaro Moratan dhe Olivier Giroudin që nuk kanë treguar formën e tyre të duhur tek skuadra e londineze. /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2018, ora 00:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori