Roberto Carlos: Vinicius do të bëhet një superyll te Reali
Pëlqej
Legjenda e Real Madridit, Roberto Carlos, ka kërkuar durim për Vincius Juniorin e Ral Madridit, dhe ka thënë se ai do të bëhet një superyll te skuadra spanjolle.

18-vjeçari erdhi gjatë kësaj vere nga Flamengo për 45 milionë euro, dhe i ka bërë vetëm dy paraqitje në La Liga me skuadrën e parë.

“Viniciusi do të bëhet superyll, mirëpo ai ka nevojë për kohë, pasi ai është ende i ri”, ka thënë Legjenda e Realit dhe Brazilit.

“Jam i bindur se në vitet e ardhshme ai do t’i tregojë aftësitë e tij”.
Shtuar më 13/10/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori