Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Robinho kerkon 5 milion euro per qendriminj ne Real.m
Albeu.com
Braziliani Robinho kerkon 5 milion euro ne sezon,per te qendruar te Real Madrid.Robinho aktualisht paguhet 2.1 milione euro.
Por `presionin` e beri pas ofertes se Chelsea.
Lajmi publikohet nga edicioni on-line i se perditshmes spanjolle `AS`.
Shtuar më 13/08/2008, ora 02:44
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori