Rocchi ndërron mendje, jo 9 por 18
Numri 9 nuk ka sjell shumë fat në shtëpinë e Inter që pas largimit të Samuel Eto'o te Anzhi. Edhe Diego Forlan, i transferuar me bujë nga Atletico Madrid me të cilën shkëlqeu për disa sezone sërish nuk arriti të meritonte numrin të cilin më parë e ka mbajtur edhe fenomeni Ronaldo.

Për këtë shkak, edhe blerja më e re e Inter, Tommaso Rocchi ka ndryshuar mendje duke lënë numrin 9 dhe duke zgjedhur fanellën me numër 18 (1+8).

Por motivet e vërteta të kësaj zgjedhjeje ish sulmuesi i Lazios pritet ti zbardhë nesër në konferencën e parë për shtyp si zikaltër. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori