Rodgers: Sterling do rinovoi, nuk largohet
Kohët e fundit kanë dale spekullime për një interesim të Real Madridid për talentin 19-vjeçar Raheem Sterling.

Bernard Rodgers është shprehur se djaloshi nuk do të largohet nga Liverpool dhe se do të rionvoi.

"Ai është shumë i lumtur këtë dhe dëshiron që të rritet akoma më shumë, ne po negociojme më agjentin e tij për të zgjatur kontratën", tha trajneri i Redsave. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2014, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori