Rodriguez flet për të ardhmen e tij te Reali
James Rodriguez shuan zërat për të ardhmen e tij, që sipas mediave sportive është larg Realit te Madridit.

Kolumbiani nuk është titullar fiks në formacionin e Zidane dhe për këtë arsye shpeshherë është aluduar për largimin e lojtarit nga “Los Blancos”.

Megjithatë James nuk është i këtij mendimi, pasi 25-vjeçari pohon se e sheh veten për një kohe të gjatë në “Santiago Bernabeu”.
Mesfushori shton se Reali është një klub i madh, dhe se gjithmonë ka ëndërruar të jetë te “Galaktiket”.
Shtuar më 16/02/2017, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori