Roja e sigurimit nuk njeh Nadalin, i kërkon fletëhyrje për t'u stërvitur (VIDEO)
Tenisti spanjoll, Rafael Nadal ishte gjetur në një pozitë të palakueshme gjatë stërvitjeve të tij në Francë

Televizioni francez “Canal + Sport” ishte duke xhiruar një kronikë për tenistin e famshëm spanjoll Rafael Nadal, por gjatë hyrjes për në fushat stërvitore ka pasur një moment disi të pakëndshëm mes 31-vjeçarit dhe rojës së sigurisë.

Ai nuk e ka njohur tenistin numër 1 të botës dhe e ka ndaluar, por pas prezantimit e ka lejuar të hyjë brenda.

“Përshëndetje zotëri, a keni fletëhyrje?”, ka qenë pyetja e rojës.

“Nuk e kam me vete lejekalimin, jam Rafael Nadal”, u përgjigj tenisti dhe u fut brenda. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2017, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori