Roma, Adriano mund të ikë
Pëlqej
Adriano
Adriano i shkel syrin Corinthiasit dhe paralajmëron Romën edhe pse nuk do të pësojë një traumë tjetër dhe të lërë Italinë siç bëri me Interin. “ Ajo që dua është vërtet të kthehem të luaj”, mësohet të ketë thënë braziliani. Sulmuesi ka pranuar interesimin e Corinthias dhe ka qënë i kontaktuar nga Ronaldo. “Nëse duhet të kthehem në Brazil, kjo gjë duhet të vijë si pasojë e marrëveshjes së dy klubeve, por nëse nuk më duan, nuk shkoj deri në skadencën e kontratës me Romën”, përfundon Adriano. (albeu.com)
Shtuar më 30/11/2010, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori