Roma - Atletico Madrid ndahen në paqe (VIDEO)
Roma dhe Atletico kanë barazuar 0:0 në “Olimpico”.

Roma dhe Atletico Madridi kanë ndarë pikët pasi barazuan 0:0 në “Olimpico”, në ndeshjen e parë të fazës së Grupeve në Ligën e Kampionëve.

Dyja klubet kishin rastet e veta, por portat mbetën të paprekura.

Në ndeshjen tjetër të Grupit C, Chelsea shkatërroi Qarabagun 6:0. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2017, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori