Roma-Bayern, pa fjalë (VIDEO)


Bayer është treguar një "kafshë" e vërtetë përballë Romës pasi e ka mposhtur me rezultatin 7-1, në Olimpico.

Serinë e golave e hapi Robben që në minutën e 9 për të vazhduar pastaj me Gotze (23'), Lewandowski (25'), Robben sërish (30'), Muller (35').

Me rezultat 0-5 do mbyllej edhe pjesa e parë.

Gervinho shënon golin e "nderit" për Romën 66.

Ribery dhe Shaqiri do shënonin në minutat 78 dhe 80.

Kjo ishte humbja e dytë për Romën me rezultatin 7-1, pasi është mposhtur më parë edhe nga Manchester United. /albeu.com/

Pas pak edhe golat e tjerë....

Shtuar më 21/10/2014, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori