Roma dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO)


Roma e ka nisur mjaft mirë vitin e ri në Serina A teksa po fiton 2-0 ndaj Torinos në ndeshjen që po zhvillohet në Olimpico, shkruan Albeu.com.

Verdhekuqtë realizuan dy gola Brenda 30 minutash me antë të Zinolos në minutën e 15 dhe në 30 me anë të një 11 metërshi të shëndërruar në gol nga Kolarov. /albeu.com/


Shtuar më 19/01/2019, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori