Roma e interesuar per Adrianon
Albeu.com
Sipas raporteve të mediave italiane, ekipi i Romës është i interesuar të kthej Adrianon sërish në Serie A nga ekipi brazilian Flamengo. Agjenti i lojtarit, Gilmar Rinaldi, ka komentuar spekulimet, dhe ka pranuar se ka gjasa që klienti i tij të kthehet në Itali në të ardhmen.
"Tani për tani nuk mund të përmend emra, por ka kërkesa nga Italia dhe ai mund të kthehet së shpejti”, ka thënë ai për Sky Sports.
Shtuar më 10/08/2009, ora 00:10
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori