Roma e vendosur dërgon ultimatum për Mahrezin
Pëlqej
Leicester ende nuk dëshiron ta pranojë ofertën e Romës për Riyad Mahrez.

Monchi së fundmi ka dhënë një ultimatum për Leicester dhe lojtarin. Ai nuk do ta ngrejë më ofertën dhe nëse brenda 48 orësh ai nuk merr përgjigje, ai do të heqë dorë nga nënshkrimi, përcjell Albeu.com.

Monchi dhe Roma e tij nuk kanë ndërmend të japin më shuëm se 35 milionë euro për egjitianin ndërkohë që Leicester kërkon 50. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori