Roma eleminoi Barcelonën, por për Tottin Liverpool është shembulli që duhet ndjekur
Francesco Totti zgjedh Liverpoolin si shembull për t’u ndjekur nga Roma. Sipas tij vetë shqiptimi i emrit Liverpool mbjell respekt në personin që e thotë.

Por Roma e ish-kapitenit Totti do të ndeshet me Liverpoolin të martën mbrëma në 20:45.

“Kur e dëgjoj emrin Liverpool, mendoj respekt, klub i madh, skuadër e madhe, tifozë të mëdhenj dhe model për t’u ndjekur”, ka thënë Totti, i cili tani punon se drejtor sportiv. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori