Roma gjen zëvendësuesin e Salah
Roma largoi Muhammed Salah për tek Liverpool por akoma nuk ka arritur të gjejë zëvendësuesin e tij.

Sipas La Gazzetta dello Sport, Roma mendon për Samir Nasri në pozitën e mesfushorit sulmues. Lojtari francez ende është jashtë planeve të Guardiolës në Manchester City pas një viti huazim tek Sevilla, përcjell Albeu.com.

Lojtari është kontaktuar nga Roma dhe ka shprehur dëshirën për tu bashkuar. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2017, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori