Roma goditje dyshe, Sarri dhe Higuain rikthehen në Serinë A
Gazeta italiane "Corriere di Torino" shkruan per të ardhmen e Gonzalo Higuain, i cili nuk është më më në planet e Juventusit, dhe me shumë siguri nuk do të blihet nga Chelsea në qershor.

"El Pipita" do të ishte ëndrra jo e fshehur për Romën, e cila do të dëshironte ta bashkonte sërish em me Maurizio Sarrin teks ky i fundit është kandidati numër një për stolin e Romës sezonin e ardhshëm. /albeu.com.
Shtuar më 30/03/2019, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori