Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Roma hidhet në sulm për Nilmar
Skuadra e Romës ende nuk i ka mbyllur transferimet verore dhe tani dëshiron që pas largimit të sulmuesit Vucinic të sigurojë edhe një sulmues tjetër.Nilmar duket ideali për të zënë vendin e Vucinic.

Roma tani ka rritur ofertën për sulmuesin e Villarealit,Nilmar në 16 milion euro dhe tashmë pritet vetëm që Villarreali të vendosë për lojtarin e saj.

Braziliani mund të largohet nga "Nëndetësja e Verdhë" sepse Roma i duket si skuadër më e madhe. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2011, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori