Roma huazon Mabou Yanga-Mbiwan
Pëlqej
Është konfirmuar edhe zyrtarisht transferimi në formë huazimi i Mabou Yanga-Mbiwa nga Newcastle United tek Roma.

"Jam shumë i lumtur që jam te Roma dhe mezi kam pritur të jem këtu. Unë tashmë kam biseduar me Rudi Garcian në telefon gjatë ditëve të fundit. Jam i gatshëm. Forca Roma", është shprehur Yanga M'biwa. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori