Roma-Inter, Mancini pa Icardin?
Po afrohet sfida mes Romes dhe Interit, me zikaltrit qe kane nje dyshim ne formacion.

Sic raporton Sky, sulmuesi argjentinas Mauro Icardi ka lene stervitjen paraditen e sotme per shkak te nje demtimi ne gju, i cili nuk e ka lejuar te punoje me skuadren.

Ende nuk eshte zyrtare, por mendohet se Icardi nuk do te jete pjese e sfides ne Olimpico", percjell Portali Albeu.

Roma-Inter lueht neser ne ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2016, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori