"Roma ishte ekipi i parë që kërkoi Asension"
Sipas agjentin të Asensios, Roma ishte në negociata për spanjollin para Real Madridit.

“Është e vërtetëm që Roma ishte e para që kërkoi Asension dhe negociatat për të ishin para Real Madridit”, tha agjenti Horacio Gaggioli për Il Romanista.

“Madje udhëtova edhe në Romë për biseda në katër sy. Jam i kënaqur që Di Francesco e ka lavdëruar atë, sepse edhe unë e shoh njëjtë Asension, në të njëjtën mënyrë”, deklaroi ai. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 20:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori