Roma kalon në avantazh ndaj Shakhtarit (VIDEO)

Roma ka kaluar në avantazh ndaj Shakhtar Donetsk në "Olimpico".

Ai që ka shënuar golin është sulmuesi boshnjak, Edin Dzek në minutën e 52'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 54'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 21:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori