Roma kalon në epërsi ndaj Bolognas (VIDEO)
Roma ka kaluar në epërsi ndaj Bolognas në "Stadio Olimpico".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi Kolarov në minutën e 54' nga pika e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori