Roma-Kyit
Pëlqej
Ide e re që lind në kryeqytet. Kyit I pëlqen shumë Romës për arsye të përdorshmërisë së tij taktike dhe për eksperiencën e tij. Hollandeze tashmë ka treguar edhe verën që kaloi që është I gatshëm të lërë premier league. Liverpooli e vlerëson 12 milion euro dhe problem është se Roma nuk I ka këto para dhe për këtë ka lindur ideja e shkëmbimit me Mexes. Mbrojtësi qëndror në skadencë kontrate këtë vit nuk ka dhënë ende prova për rinovim kontrate kështu që ekziston rreziku që Roma ta humbë atë me parametra zero.(albeu.com)
Shtuar më 26/11/2010, ora 18:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori