Roma me sytë nga Lamela
Roma luan sot në mbrëmje një takim të vështirë ndaj Genoas në stadiumin Marassi. Klubi verdheblu vjen pas fitores ndaj Palermos në fundjavë dhe duket se kjo fitore ka rritur moralin në kampin roman.

Romanët do ti mabjnë shpresat te dyshja e sulmit Borrielo-Osvaldi dhe nga talenti argjentinas Eric Lamela. Ndërsa kapiteni Totti vijon të jetë i dëmtuar dhe do mungojë dhe sot ndaj Genoas. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2011, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori