Roma mendon ta mbrojë Allisonin me klauzolë të lartë
Pëlqej
Roma nuk dëshiron të humbasë shërbimet e Allison Becker dhe për këtë mendon t’i vendosë një klauzolë të lartë largimi portierit.

Klubi verdhekuq për të larguar interesin e disa klubeve si Liverpool dhe Real Madrid, që e kërkojnë prej kohësh 25-vjeçarin, synon t’ia vendosë 90 milionë euro çmimin e largimit “gardianit” brazilian.

Kjo do të thotë që nga 1.5 mln Euro që përfiton aktualisht Allison, me kontratën e re të arkëtojë 5 milionë Euro./albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori