Roma mposht Bolognan dhe tremb Milanin për vendin e 4 (VIDEO)
Roma ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-1 në "Satdio Olimpico", ndeshje e vlefshme për javën e 24 të Serie A.

Golat për Romën i shënoi Kolarov (55') nga pika e penalltisë dhe Fazio në minutën e 73'.

Golin për miqtë e shënoi Nicola Sansone në minutën e 78'.

Pas kësaj fitoreje Roma rnditet në vendin e 5 me 41 pikë, ndërsa Bologna në vendin e 18 me 18 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori