Roma në festë, Totti mbush 38-vjeç (VIDEO)
Francesco Totti, kapiteni dhe ikona e vërtetë e tifozerisë verdhekuqe, feston sot 38-vjetorin e lindjes, moshë që nuk korespendon aspak me formën e tij të shkëlqyer fizike.

Ndaj dhe gjatë festës Totti gjen kohë edhe për batuta: "Ndjehem mirë, do ti hiqja vetes me dëshirë 5 vite". /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori