Roma nuk ka bërë ofertë tjetër për Mahrez
Pëlqej
Craig Shakespeare ka konfirmuar se Leicester duhet të marrë ofertë më të lartë për Riyad Mahrezin.

Mesfushori bëri përshtypje në fitoren 2-0 të Leicester kundër Brighton në fundjavë dhe ka qenë nën radarët e Romës këtë verë, përcjell Albeu.com.

Kur u pyetën nëse kishte ndonjë ofertë të mëtejshme për lojtarin, ai u përgjigj: "Jo, me aq sa jam i vetëdijshëm."

Dhe kur u pyet nëse ai pret që Mahrez të mbetet lojtar i Leicester, ai shtoi: "Nuk e di, nuk jam i sigurt". /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2017, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori