Roma përjashton Dzeko-n
Edin Dzeko është pranë përjashtimit nga Roma. Boshnjaku i cili është i grumbulluar me Kombëtaren e tij pati një sherr të ashpër në me El Shaarawy-n në fund të ndeshjes me Spal-in, shkrun Albeu.com.

Sipas "Corriere dello Sport", Dzeko pritet të përjashtohet në ndeshjen ndaj Napolit e cila do të zhvillohet në datën 31 mars.

Ndërkohë Roma pritet të nxjerrë në shitje numrin 9 ne fund te sezonit teksa nuk është i kënaqur dhe nga forma e tij këtë sezon me vetëm 7 gola në Serina A. /albeu.com/Shtuar më 23/03/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori