Roma piketon Ben Yedder për sulmin

Performanca e dobët e Patrik Schik dhe largimi i mundshëm i Edin Dzeko ka detyruar drejtorin sportiv Monchi që të kërkojnë një përforcim të ri për sulmin, shkruan Albeu.com.

Bëhet fjalë për sulmuesin e Sevillla Ben Yedder. 28 vjecari nuk po gjen hapsira te anadaluzët këtë sezon dhe po mendon largimin që në merkaton e janarit.

Kjo hipotezë shtohet edhe më shumë ishte pikërisht Monchi i cili e afroi te Sevilja Ben Yedder në vitin 2016 dhe mardhënja midis tyre eshtë shumë e mirë. /albeu.com/

Shtuar më 30/11/2018, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori