Roma po mendon shkarkimin e trajnerit, një emër i madh pritet të ulet në stol
Massimiliano Allegri shumë shpejtë pritet t’i rikthehet punës së trajnerit në kampionatin italian Serie A.

Todochajes, raporton se Roma po planikojnë ta shkarkojnë trajnerin aktual Fonseca.

Barazimi me Hellas Verona në ndeshjen e parë të sezonit si dhe disa dështime të edicionit kanë bërë që pronarët e rinj të mendojnë për shkarkimin e tij sa më herët.

Allegri shihet nga ana e tyre si trajneri ideal për këtë edicion, për të arritur objektivat e planifikuar. /
Shtuar më 21/09/2020, ora 08:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori