Roma është pranë akordit me futbollistin e Atalantës
Roma është shumë pranë transferimit të mbrojtësit të Atalantës Gianlucaq Mancini. 23 vjecari ka shkqlqyer këtë sezon teksa ka shënuar 4 fola në fazën e parë të Serisë A.

Drejtori Sportiv Mario Monchi ka pfruar 25 milion euro dhe sulmuesin Defrel i cili për momentin është i huazuar tek Sampodria.

Marveshja është shumë pranë teksa klubi nga Bergamo e ka pranuar tashme ofertën. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori