Roma shënon 2 gola për 4 minuta, Dzeko dhe Kolarov ndëshkojnë Fiorentinën (VIDEO)


Po luhet në këto momente ndeshja mes Fiorentinës dhe Romës, e vlefshme për javën e 17-të në Serie-A.

Verdhekuqtë kanë shënuar dy gola të shpejtë ndaj Fioren

Fillimisht shënoi Edin Dzeko në minutën e 19’. Boshnjaku finalizoi me suksese një aksion të skuadrës romane.

4 minuta më vonë, Kolarov shënoi një gol spektakolar nga goditja e dënimit duke i çuar shifrat në 2-0.
Shtuar më 20/12/2019, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori