Roma shtron darkë për të pajtuar Osvaldon me Lamelan
Dje në mbrëmje futbollistët e Romës kanë qënë të gjithë së bashku në një darkë të shtruar nga klubi i Romës. Kjo darkë ka ardhur katër ditë pas humbjes 2-0 me Udinesen, e cila u shoqërua me një debat të ashpër mes Daniel Osvaldos dhe Erik Lamela.

Sipas raportimeve të "Corriere dello Sport", kjo ide është hedhur nga kapiteni i skuadrës Francesco Totti në bashkëpunim me sulmuesin tjetër Marco Borrielo.ky i fundit ka deklaruar se: " Lamela ka kuptuar se nuk duhet të përsërisë disa gabime që ka bërë më parë".

Në restorant ishte i gjithë klubi, madje edhe Nicolas Burdisso që sapo është operuar në gju. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2011, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori