Roma udhëton drejt Parisit për të folur për talentin brazilian
Roma nuk dëshiron që vendi i të larguarit Salah të mbetet vakand, italianët po mujndohen të gjejnë sa më parë zëvendësuesin e tij..

Sipas CalcioMercato, Roma është nisur drejt Parisit për tu takuar me drejtuesit e PSG dhe për të folur për mundësinë e transferimit brazilianit Lucas Moura, përcjell Albeu.com.

Sipas mediave italiane Roma ka gati 30 milionë euro për PSG dhe 3 miionë euro në sezon për lojtarin. një milion e shysëm më pak seç merr tek PSG. Romakët u munduat ta mbajnë të fshehtë këtë operacion dhe mendohet se kontaktet kanë vazhduar që para se Salah të largohej për tek Liverpool. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori