Roma vazhdon negociatat me Man.United për Smalling
Chris Smalling duket se është i destinuar për të qëndruar tek Roma për të paktën edhe një sezon tjetër, raporton Corriere dello Sport.

Roma po kërkon që të mbajë në Olimpico Chris Smalling dhe Henrikh Mkhitaryan dhe është në bisedime me Manchester United dhe Arsenal.

Justin Kluivert është lojtari që mund të bëhet ‘Kurban’ për blerjen përfundimtare të kartonit të Mkhitaryan.
Shtuar më 25/06/2020, ora 08:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori