E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Romario ofron djalin për Barcelonën (VIDEO)
Sulmuesi legjendar i Brazilit Romario, pasi vari këpucët në gozhdë në vitin 2009 dhe pas problemeve që pati me drejtësinë e vendit të tij, ka vendosur ta fokusojë vëmëndjen te karriera e të birit.

Romarinho, i cili aktualisht luan te Vasco De Gama, por sipas babait të tij e ardhmja është Barcelona, raporton "Futbol Inside".

" Klubi katalanas është vendi ideal për çdo futbollist. Kush luan në "Camp Nou" është i detyruar të përmirësohet. Prandaj dua që im bir të transferohet atje. Javën e ardhshme do të flasë me presidentin Sandro Rosell dhe të shohim se çfarë mund të bëhet", dekalroi Romario. /albeu.com/

Romarinho-Vasco De Gama:


Shtuar më 22/02/2012, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori