Romario shënon golin e 1000-të, thyen rekordin e Peles (video)
Albeu.com
Romario ka shënuar golin e 1000-të ne karrierën e tij në ndeshjen kundër Vasco de Gama-s, duke kaluar kështu në histori bashkë me Pelen, si futbollist që kanë shënuar më shumë se 1000 gola. Shikoni dy golat e 1000-të, atë të Peles dhe Romarios.Pas golit te shenuar, Romario shprehet per median duke thene se "Falanderoj Zotin. eshte nje moment i paharrueshem per mua. Tashme e quaj veten futbollist te kompletuar".

Shikoni golin e 1000-te te Peles dhe Romarios:
Shtuar më 25/05/2007, ora 19:33
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori