Ronaldinho bën retrospektivë
Pëlqej
Ronaldinho
“Nuk mund të lihet Ibra vetëm mes katër mbrojtësve kundërshtarë. Kështu nuk mun të luhet” Një fjali që iu atribua Ronaldinhos pas humbjes me Juventusin. Dhe pikërisht ka qënë vetë Dinho që e ka përgenjështruar këtë lajm. “ Nuk është e vërtetë që e kam kritikuar Milanin, as teknikun e as shokët. Jam këtu prej tre vjetësh dhe të gjithë te Milani më njohin. Nuk më pëlqen dhe nuk ia lejoj vetes që të flas për ndeshjet që luaj vetë, imagjino për ndeshjen që nuk I luaj vetë”. (albeu.com)
Shtuar më 01/11/2010, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori