Ronaldinho, çfarë hileqari (VIDEO)
Portieri kundërshtar i ofron të pijë dhe ai, për " ta falenderuar", jep menjëherë një asist për shokun e skuadrës, i cili arrin ta dërgojë topin në rrjetë. Gjeni, hileqar apo thjesht çështje fati?

Në Brazil të gjithë flasin për Ronaldinhon. Ylli i Atletico Mineiros u rrëzua në zonën kundërshtare duke kërkuar të "freskohet" me shishen e Roger Ceni por kur të gjithë nuk e kishin mendjen te ai, ish futbollisti i Barcelonës dhe Milan i ndëshkon me një asist brenda zone. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2013, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori