Ekzekutohet në atentat biznesmeni nga Shkodra
Ronaldinho interesohet per Islamin
Albeu.com
Ronaldinho pas vendimit te marre per largim nga Barcelona, ne nje interviste per Radion Spanjole ka "habitur" spanjolet. Ja ku mund ta shohim vitin e ardhshem Ronaldinhon...Ne kete interviste Ronaldinho eshte shprehur se ka kohe qe ka filluar te jete i interesuar per Fene Islame, duke shtuar se ka oferta edhe nga Arabia Saudite.

"Ka kohe qe interesohem dhe mesoj gjera rreth Fese Islame. Keshtuqe, nese shkoj ne nje shtet musliman, mos u habitni ..."

Nderkohe, ylli i futbollit brazilian deklaroi se ne asnje menyre nuk do te shkoje ne Milan. (www.albeu.com)
Shtuar më 26/05/2008, ora 05:36
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori