Ronaldinho: Jam i gatshëm për Serie A
Albeu.com
Magjia e re e Milanit, Ronaldinho, u ka premtuar fansave kuqezi se ai do të kthehet nga Lojërat Olimpike me një formë më të mirë dhe të gatshme për ta filluar sezonin e ri në Serie A.“Duke iu falënderuar Brazilit do të kthehem në formë të shkëlqyer. Kisha nevojë të luaj i rregullt pasi që trupi im ka nevojë për stërvitje më të vështira”.

“Tifozët e Milanit e dinë se unë do të kthehem në Serie A në top-formë duke iu falënderuar këtij turneu. Do të jem i gatshëm të luaj që nga dita e parë e Kampionatit”, ka thënë ish-lojtari më i mirë në botë.
Shtuar më 16/08/2008, ora 01:34
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori