Ronaldinho këshillon Barçën: Merr Hummels
Barcelona është në kërkim të një qëndërmbrojtësi për sezonin e ardhshëm dhe deri tani drejtuesit katalanas kanë në axhendën e tyre disa emra. Por braziliani Ronaldinho kërkon të ndihmojë ish skuadrën e tij duke i dhënë një këshillë.

Sipas "Gaucho-s", mbrojtësi i Borussia Dortmund dhe kombëtares gjermane, Mats Hummels, është mbrojtësi ideal për Blaugranat, shkruan "Sport Bild".

"Ai është i fortë fizikisht, teknikisht dhe fiton shumë duele. Ka cilësi të tilla që i gjen te pak mbrojtës", ka thënë Ronaldinho. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2013, ora 18:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori