Ronaldinho, "magjia" vazhdon (VIDEO)
Edhe pse është 32-vjeç dhe kondicioni i tij fizik nuk është më ai i dikurshmi, sërish Ronaldinho është një ndër të paktët kampionë në gjëndje të dhurojnë spektakël edhe kur janë të ndalur. Kontrolli i tij i topit, veprime që tërheqin vëmëndjen e shokëve të Atletico Mineiro, ekipi i tij i ri pas divorcit me Flamengo.

Shikoni videon e mësipërme dhe shijoni ato që vetëm Ronaldinho di ti bëjë. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2012, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori